Gimtadienio sveikinimai

Linkime, kad gyvenimas būtų pilnas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Tegu tavo gyvenimas būna užpildytas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės ir išsipildančių svajonių! Su gimtadieniu!

Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! Linkiu niekada nepritrūkti ryžto, išminties, veržlumo siekti užsibrėžtų tikslų!

Visada būk žavinti ir pastebima, su atvira meilei širdimi. Gimimo dienos proga linkiu tau būti laiminga, turtinga ir sėkminga, nes dažnai mums gyvenime to taip trūksta.

Lai tau gimsta tik turtingos idėjos, išsipildo visi suplanuoti planai, o darbo rezultatai būna tik vaisingi.

Mieloji linkiu ilgesnių ir mielesnių švenčių. Ir sėkmingų naujų iššūkių.

Linkime tau kuo geresnio gyvenimo, neblogėjančios sveikatos, geros savijautos ir visad sulaukti tik gerų gerų žinių.

Sveikinu su Tavo gimimo diena! Tu esi nuostabi, tad belieka tokia tik išlikti!

Geri draugai yra tarsi žvaigždynai, kuriuos ne visada matome, bet žinome, kad jie visada yra. Tu esi mūsų žvaigždelė! Sveikiname Tave su tavo diena ir siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Laimingas žmogus, kuris moka tikėti, kad metai gražiausi dar ateity. Tegu ateinantis laikas būna saulėtas, džiaugsmingas ir turtingas. Tegu jie būna pripildyti meilės!

Linkiu, kad džiaugsmas lydėtų, kad skrietų dienos lyg daina, vargai ir rūpesčiai neliestų, o širdis būtų laimės pilna.

Lai kiekvieni bėgančio gyvenimo metai atneša įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Lai ši diena atneša akimirkas, kurios priverčia Jus šypsotis. Su gimimo diena!

Su torto ir uogienės diena!

Žydėk, kaip žydi gražiausios gėlės! Tikiuosi priverčiau Tave nusišypsoti. Su Gimtadieniu!

Linkim, kad visi darbai bus sėkmingi, artimieji dėmesingi, o savaitgaliai turiningi! Su gimtadieniu!

Žydinčių liepų ir grikių medaus, šventos ramybės, pilnos pilnatvės.

Su gražiu jubiliejumi! Lai prasideda pats gražiausias etapas, brandi jaunystė, kai moki ir gali mėgautis gyvenimu 100 % 🙂

Brangioji, 30-ties metų moteris yra pati pavojingiausia! Ji vis dar jauna ir graži, bet jau nebe kvaila! Tad džiaukis šiuo gražiu laikotarpiu! 🙂

Linkiu nenustoti svajoti, o svajones paversti tikrove.

Tu žemėje nepakeičiama ir nepakartojama! Sveikinu apibėgus jubiliejinį ratuką aplink saulę!

Linkime gyvenimo šviesaus, spalvoto ir rožėmis nukloto. Su Ypatinguoju gimtadieniu!

Tegu gyvenimas būna šviesus ir saulėtas, o sunkumai trapūs. Su gimtadieniu.

Sveikiname Tave šio gražaus gimtadienio proga! Linkime daug daug laimės! Niekad nenustok žavėti aplinkiniu savo idėjomis ir gera nuotaika!

Lai malonios staigmenos džiugina kasdien! Su gimtadieniu!

Tegul ši diena būna pilna sveikinimų, dovanų ir staigmenų! Su gimtadieniu!

Didžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! Būk ir toliau graži, mylima ir laiminga!

Ilgiausių metų ilgiausių!

Su Gimimo Diena! Lai pildosi svajonės, šypsosi laimė, netrūksta jėgų siekiant savo užsibrėžtų tikslų! Nuostabios šventės!

Tegul visos Tavo svajonės pavirsta realybe, O realybė – išsipildžiusia svajone. Su gimtadieniu!

Laimės taisyklė: kažką daryti, kažką mylėti, kažko tikėtis. Linkime nenuobodžiauti, mylėti ir iš kiekvienos dienos tikėtis bei sulaukti gražaus, džiuginančio ir prasmingo.

Nuoširdžiai sveikiname Tave su gimtadieniu ir linkime būti laimingai ir mylimai, apsuptai Tave mylinčių žmonių ir išlikt visada tokiai jaunatviškai ir šauniai!

Linkiu gyvenime Tau turėti tikslą ir plaukt svajonių vandenuos. Žmogus kol jaunas – gali viską! Taigi gyvenk, mylėk, svajok!

Tegul šiandien viskas būtų gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga.

Lai gražiausių žiedų puokštė džiugina ne tik akis, bet ir sielą. Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga

Siek savo svajonių, pasitikėk savo nuojauta, būk apsupta nuostabiausių žmonių ir spindėk visu savo grožiu ir nuoširdumu! Su gimtadieniu!

Noriu tau palinkėti žvaigždėto ir tyro dangaus, kad siela koptų laimės laiptais, juk laimės niekada nebus per daug! Su nuostabiu gimtadieniu!

Dar vieneri metai, dar viena gimimo diena , dar vienas pasiekimas! Nesibaigiančios laimės, stiprios sveikatos ir prasmingo gyvenimo!

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikiname su dar vienais prabėgusiais metais. Linkime nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę!

Nepaprastą žmogų sunku surasti, sunku prarasti ir neįmanoma pamiršti. Tas nepaprastas žmogus esi TU! Kai sieki savo tikslų ne taip svarbu, ką gauni. Svarbiausia kuo tampi jų siekdamas. Ir toliau Išlik tokiu ypatingu žmogumi, einant link gyvenimo tikslų. Su gimtadieniu!

Sveikiname su gimimo diena! Tegul kiekviena Jūsų diena būna nuostabi gyvenimo dovana. Tegul gyvenimas džiugina kasdien vis labiau!

“Gyvenimo prasmė yra būti dabartyje, mėgautis kiekvienu momentu, priimti kiekvieną dieną, jaustis laimingai, mylėti, būti mylimai, mokytis ir augti”. Su gimtadieniu !

Stiprybės, ramybės, pasitikėjimo savimi ir pasauliu. Su gimimo diena!

Tegul šis ypatingas metų rytas nudžiugina tave, diena prabėga su pakylėta nuotaika, o širdį užpildo laimė! Su gimtadieniu!

Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau visko ko geriausio, drąsiai svajoti ir lai visi gražiausi Tavo norai išsipildo!

Didžiausi sveikinimai Tau gimtadienio proga! Linkime tau, kad visada būtum sveikas/sveika, plati šypsena puoštų tavo veidą, o kiekviena gyvenimo akimirka džiugintu.

Gimimo dienos proga linkiu – žmogiškos šilumos, kai bus nejauku, saulės šviesos, kai bus tamsu, meilės, kai gyvenimas atrodys beprasmis.

Ne gimimo data nulemia metus, o mūsų nueiti keliai, nudirbti darbai ir aplankiusios mintys ir tai, kuo praturtiname kitus, mokėdami savimi dalintis. Tad ir linkime visada išlikti tokiai, kokią mes mylime ir pažįstame – visada su nuoširdžia šypsena veide ir sklidina gerumo siela.

Džiaukis savo gyvenimu ir nesustok naujų atradimų ir iššūkių kelyje! O šiandien švęsk visa širdimi, tegul ši diena būna įsimintina ir nepakartojama, o kartu ir viena iš begalės nuostabių dienų, kurios tavęs dar laukia.

Linkime tikrų ir nuoširdžių draugų, Žmogaus šalia, kuri norėtųsi vėl ir vėl apkabinti. Vaikiško, nesuvaidinto juoko ir tikrų ašarų. Linkime duoti ir gauti, aukotis ir siekti. Naiviai svajoti ir tikėti stebuklais. Linkime to, ką galima jausti, bet neįmanoma nusakyti žodžiais. Nusišypsok! Su tavo diena!

Kad svajonės virstu realybe, o realybė – nuostabia svajone. Sveikiname tave su gimtadieniu!

Te niekad neapleis energija sparnuota. Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis. Širdis, tikėjimo žiedais apvainikuota, Te niekada pavargti Jums neleis. Mes linkim Jums energijos, sveikatos Ir šypsenos geros, plačios. Tegul Jums skiriamus ILGIAUSIŲ METŲ Dar šimtą kartų pakartos…

Dar neseniai buvai tik žalias pumpurėlis, o šiandien – nuostabi pražydusi gėlė. Iš visos širdies Tau norime palinkėti saulėtų dienų, mėlyno vilties dangaus, ramybės širdyje ir šypsenos veide.

Svajonių – kaip drugiai spalvotų, Kad išsipildyt nevėluotų! Daug šypsenų ir saulės, juk visas pasaulis tavo delne. Su gražiu gimtadieniu.

Dovanojam Tau šias gėles, kad žydėtų, neštų laimę, meilę ir džiaugsmą! Šilčiausi linkėjimai ir sveikinimai gimimo dienos proga!

Yra dienų, kur niekad nepraeina ir nenublanksta mūsų atminty, Nors metų vilkstinės tolyn vis eina ir nepalieka pėdsakų širdy. Yra žmonių, kur neišnyksta niekad, nors juos rečiau sutinkame kely, Tačiau kurių vardai mums sieloje išlieka. Sveikinu Tave su Jubiliejumi, gyvenk ilgai ir laimingai.

Yra dienų, kur niekad nepraeina ir nenublanksta mūsų atminty, Nors metų vilkstinės tolyn vis eina ir nepalieka pėdsakų širdy. Yra žmonių, kur neišnyksta niekad, nors juos rečiau sutinkame kely, Tačiau kurių vardai mums sieloje išlieka. Sveikinu Tave su Jubiliejumi, gyvenk ilgai ir laimingai.

Paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien Tu esi pats svarbiausias žmogus pasaulyje, kad ir Tu pasauliui esi svarbiausiu žmogumi.

Paklausyk miško ošimo, pasidžiauk gėlių žydėjimu, nusišypsok saulei. Pajusk, kad šiandien ypatinga tavo diena, kad visa kas vyksta aplinkui gražu ir gera, kas atveria duris į laimę ir džiaugsmą.

Gražaus jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikiname ir linkime daug gražių akimirkų kasdienybėje! Lai bėgantys metai, smilkiniuose pražydusios sidabrinės sruogos, niekada nepakeičia akių ir širdies šilumos. Lai gyvenimo kelias būna ilgas ir šviesus!

Kad žmogus būtų laimingas reikia tiek nedaug: Truputį saulės, kai lyja, Lašo lietaus, kai kaitra už lango, Didžiulės šypsenos, kai liūdna, Minutės vienatvės, kai triukšmas aplink, Muzikos ir juoko, kai nuobodu, Artimo prisilietimo, kai nepaliaujamai sunku… Ir tiesiog laimės! Su gimtadieniu! Nepakartojamo gimtadienio.

Žmogaus laimei reikia tiek nedaug: truputį saulės spindulių, kai už lango lyja; lašelio lietaus, kai kaitra už lango; juoko ir šypsenos plačios, kai liūdna; minutės vienatvės, kai triukšmas aplink; artimo šalia, kai sunku ir meilės, kai ko trokšta širdis. Būk laiminga/laimingas!

Gimimo dienos proga sveikiname tave ir norime palinkėti tau visko, kas gyvenime svarbiausia: tvirtos sveikatos, begalinio džiaugsmo, amžinos jaunystės, plačios šypsenos ir tiesiog laimės! Tegul visi vargai tave aplenkia, o laimės akimirkų netrūksta, juk esi verta tik geriausio!

Kad ir toliau liepsnotų nepailstantis, vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas.

Su Gimtadieniu! Lik visada tokia, kokią mes mylime ir pažįstame. Su nuoširdžia, jaukia šypsena ir sklidina siela jaunystės!

Su gimimo diena!!! Tegul pildosi slapčiausios svajonės!

Kupinų meilės, laimės ir išsipildžiusių svajonių metų! Su gimtadieniu, brangioji, šypsokis ir būk laiminga! Šilčiausi sveikinimai ir linkėjimai.

Tegul saulės spindulių Tau niekada nepristingsta, Te žemėje nepritrūksta gėlių, Kad būtum tu Laiminga!

Kad po kojomis būtų stiprus pagrindas, o virš galvos vaiskus dangus.

Sveikiname su gimtadieniu! Tegu nepritrūksta gyvenime saulės ir optimizmo, šampano purslų ir braškių šokolade! Ir tegu Tave supa mylintys ir mylimi žmonės, suteikiantys teigiamų emocijų ir skatinantys stiebtis aukštyn!

Su gimtadieniu! Ačiū, kad esi! Būk laiminga ir visada randanti prasmę savo kelyje.

Sveikinu šią ypatingą dieną ir linkiu nepaprasto įkvėpimo naujiems darbams pradėti ir energijos juos įgyvendinti. Lai viskas, ko imsiesi, tau seksis!

Nuoširdžiausiai sveikiname Tave ypatingo gimtadienio proga! Linkime, kad sveikata būtų stipti, noras versti kalnus niekur nepradingtų, svajonės toliau paukščiu sklęstų, o grožis klestėtų ir žydėtų! Būk!

Su Tavo Nuostabia Diena! Būk pati Laimingiausia! Tegul Tau niekada nieko netrūksta! Būk Sveika ir pilna Jėgų!

Sveikiname Tave šio ypatingo gimtadienio proga! Linkime, kad šie metai būtų kupini širdį džiuginančių ir sielai malonių pirmų kartų, prasmingų akimirkų, laimės ašarų, nuoširdžių šypsenų ir juoko, šilumos, vidinės ramybės ir pilnatvės jausmo.

Lai kuo dažniau širdyje ir aplink Tave šviečia saulė, o dienos lai būna pilnos prasmės ir lengvumo. Būk laiminga ir mėgaukis gyvenimu!

Tau norisi palinkėti – sveikatos, stiprybės, kantrybės ir tikėjimo. O svajoti ir eiti link svajonių laikas yra visuomet geras, tad nepamiršk svajoti ir tikėti. Linkiu atrasti džiuginančias akimirkas kasdienoje, kurios suteiktų laimės, džiaugsmo, šypseną nupieštų veide ir užpildytų sielą harmonija ir pilnatve.

Leisk ir toliau sau žydėti šypsena ir džiugesiu! Nepamiršk, kad stipriausi tie, kurie nebijo nuoširdžiai juoktis ir tuo juoku dalintis!

Didžiausia dovana – gimtadienis, kuris atspindi praėjusius puikius metus – smagias akimirkas, keliones, darbingas dienas ir šypsenas plačias. O mums svarbiausia, kad Tu esi šalia, kad myli, kad rūpiniesi.

Meilės, džiaugsmo ir naujų pradžių.

Sveikiname Tave su gimtadieniu! Linkime Tau stiprios sveikatos, ištvermės bei daug daug saulėtų dienų už lango ir širdyje.

Būk tokia, kokia norėtum būti. Tu būk jauna ir laimės kupina. Gyvenki taip, kad gyvenimas tavo būtų! Linkime daug šypsenų ir juoko, sveikatos, laimės ir šviesos! Su gimtadieniu!

Saulėtų dienų, malonių akimirkų, įdomių nuotykių! Šiandien ir visada!

Su puikiuoju gimtadieniu!

Su gimimo diena! Spindėk džiaugsmu ir būk laiminga!

Stipriai apkabinu, bučiuoju ir siunčiu glėbį nuostabiausių žiedų. Tikiuosi plačios šypsenos veide. Su gimimo diena!

Mūsų atvirukus rasite čia