Slapukų naudojimas svetainėje

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?
Slapukai yra mažo dydžio failai, iš lankomų svetainių siunčiami į svetainės lankytojo įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną). Slapukai saugomi interneto naršyklės bylų kataloge svetainės lankytojo įrenginio kietajame diske. Kitą kartą lankant tą pačią svetainę lankytojo interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją atgal į svetainę arba į slapuką įdiegusį elementą.

Svetainėje naudojami slapukai.
Sesijų slapukai: tai yra trumpalaikiai slapukai, kurie laikomi tol, kol svetainės lankytojas yra atsidaręs interneto naršyklę, nes užtikrina prieigą prie svetainės. Seansų slapukai primena svetainei, ką lankytojas pasirinko ankstesniame puslapyje, kad išvengtų pakartotinio informacijos įvedimo.
Nuolatiniai slapukai: šie slapukai po apsilankymo šioje svetainėje yra išsaugomi lankytojo naudojamame įrenginyje. Jie atpažįsta svetainės lankytoją, kaip unikalų vartotoją, ir jam sugrįžus į svetainę, padeda atsiminti informaciją apie lankytoją ir jo anksčiau atliktas operacijas. Slapuko laikymo laikotarpis lankytojo įrenginyje priklauso nuo slapuko tipo.
Stebėjimo slapukai: šiuos slapukus naudojame svetainės peržiūros statistikai.
Trečiųjų šalių slapukai: Google Analytics ir Google Adwords slapukai yra naudojami rinkti informaciją reklamai ir naudojimo turiniui. Šie slapukai padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus ir tendencijas, rinkti statistinius duomenis. Šių slapukų surinkta informacija leidžia teikti Jums patrauklius rinkodaros pasiūlymus, padeda tobulinti tiek svetainę, tiek Jūsų aptarnavimą, tiek mūsų teikiamas paslaugas. PayPal ir jo padalinio Braintree slapukai naudojami mokėjimams atlikti, mokėjimų saugumui ir rizikos prevencijai.

Jei svetainės lankytojas nori apriboti (neleisti) išsaugoti slapukus savo įrenginiuose arba ištrinti išsaugotus slapukus, tai gali būti atliekama naudojant interneto naršyklės nustatymus.

Uždraudus slapukus, negalėsite naudotis svetainės funkcionalumu ir teikiamomis galimybėmis.

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimo principus galite rasti internete http://www.allaboutcookies.org