Apie Beatričės Gėlių Namai

Beatričės Gėlių Namuose gyvena šeima. Čia mūsų namai, čia kasdien kuriame ir stengiamės, kad gėlės džiugintų, neštų laimę į kiekvienus namus, spalvintų biurus, kurtų nepamirštamus momentus.

Kodėl gėlės ir Beatričė?
Beatričės Gėlių Namai gimė iš senos svajonės ir stipraus šeimos palaikymo. Vardas Beatričė išvertus iš lotynų kalbos „beatrix“ - nešanti laimę, padaranti laimingu. Iš lotynų „Beata“ - laiminga, sėkminga, palaiminta. "Beatričės Gėlių Namai” reiškia - gėlių burtai, kurie vilioja sėkmę, laimę, meilę, sveikatą, gerovę, vilioja viską ko su kiekvienu gėlės žiedu linkėsite iš visos širdies.

Gėlės ir geri prisiminimai?
Nuo pačios mūsų veiklos pradžios mes norėjome, kad gėlių pas mus nusipirkęs žmogus išsineštų ne tik šviežias, kokybiškas, tinkamai sukomponuotas puokštes, bet ir šalia būtų žmogus, kuris galėtų profesionaliai patarti, kad savąjį žiedą atrasti būtų lengviau; kad gėlių puokštė būtų graži, estetiška ir tinkamai sukomponuota; kad nors akimirkai suteiktų džiugesį ne tik gėlių gavėjui, bet ir Jums.

Visos beatricesgeles.lt internetinėje parduotuvėje esančios gėlių puokštės, dėžutės ir kompozicijos yra sukurtos mūsų pačių - Beatričės Gėlių Namų šeimos rankomis. Mes patys kuriame, gaminame, rišame, fotografuojame ir pristatome. Gėlių puokštes ir dėžutes gaminame iš šviežių ir atrinktų gėlių, naudojame tik aukščiausios kokybės miegančias rožes ir kitus stabilizuotus augalus. Viską gaminame su rankų darbo šiluma, kiekvienam gaminiui skirdami laiko ir dėmesio. Visos mūsų gaminių nuotraukos, taip pat mūsų kūrybos vaisius. Fotografuodami savo gaminius bandome perteikti jų kokybę ir kuo tikslesnį produkto vaizdą. Sostinėje gėles pristato mūsų kurjeriai ir viskas tik tam kad galėtume gėles įteikti iš rankų į rankas, visada punktualiai ir su šypsena; kad galėtume atlikti vieną iš gražiausių misijų žemėje - džiuginti.
Kiekvieną dieną pristatydami gėles mylimosioms, giminaičiams, kolegoms, pažįstamiems, draugams tolimiems ir artimiems; į namus, biurus, ligonines, restoranus, kur tik bebūtumėte, su kiekvienu žiedu nešame žiupsnelį laimės Jums.