Sveikinimai vestuvių proga

Nuoširdūs vestuviniai sveikinimai nuostabiai porai! Gyvenkite taip, kaip norėsite, ir mylėkite tiek, kiek tik galėsite!

Koks stebuklas visgi tas gyvenimas, kiek daug gražių, gerų ir nuostabių žmonių jis dovanoja mums, kai galbūt net nesitikim. Tarp tiek daug veidų ir širdžių jūs radote vienas kitą. Vertinkite vienas kitą, branginkite, mylėkite, paguoskite, palaikykite, būkite vienas kitam geriausi draugai. Raskite kasdienybėje nors keletą akimirkų stebuklo, kad neprastumėte kantrybės, o svarbiausia nepaleiskite vienas kito rankos, laikykitės susikibę jomis, kad ir kokie vėjai pūstų. Būkite labai labai laimingi ir tegul jūsų meilė šviečia Jums net ir tamsiausioje naktyje.

Vestuvių progai iš visos širdies linkime laimės didelės, neblėstančios meilės, santarvės ir paprastų širdį džiuginančių džiaugsmų. Būkit laimingi!

Vestuvių proga norėtumėm palinkėti, kad niekada neužgestų meilės ir laimės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų visuose bendro gyvenimo keliuose. Didžiausi sveikinimai

Mielieji, Būkit laimingi, Išskleidę laimės bures, būkit laimingi, pakėlę džiaugsmo taures, būkit laimingi. Būkit laimingi, lydimi nesibaigiančių meilės kerų! Nuoširdžiausi linkėjimai

Likimas jums dovanojo vienas kitą, o jūs vienas kitam padovanojote savo meilę ir sprendimą būti drauge visą likusį savo gyvenimą. Tegul judviem kartu niekada nieko netrūksta! Tegul būna kuo daugiau akimirkų, kai norisi, kad laikas sustotų! Tegul būna pakankamai šypsenų vienas kitam, palaikymo žodžių ir jaukių apkabinimų! Būkite laimingi, branginkite ir saugokite vienas kitą!

Su vestuvių metinėmis! Niekada nesustokite taip gražiai ir šiltai mylėti vienas kito! 

Džiaugiamės kartu su Jumis! Būkite laimingi!

Skubu Tave pasveikinti su vestuvių metinėmis! Kiekvieną dieną dėkoju visagalei visatai ir kitiems burtininkams, kad turiu Tave savo gyvenime.

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai… Linkime, kad šiandien vestuvėmis prasidėjusi pasaka tęstųsi visą gyvenimą!

Mūsų atvirukus rasite čia