Kaip vykdomas gėlių pristatymas?

Beatričės Gėlių Namai gėlės į namus Vilniuje

Visada pirmiausiai gimsta idėja nustebinti ar noras pasveikinti. Suradus internetinę gėlių parduotuvę beatricesgeles.lt išsirinkite Jums patinkančią prekę. Tai galėtų būti: gėlių puokštės, skintos gėlės, gėlių dėžutės (kartais vadinamos gėlių kibirėliai) ar vazoninių augalų kompozicijos. Patinkančių prekių užsakymas neužims daug laiko, tai galėsite padaryti kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu.

Beatričės Gėlių Namai gavę Jūsų užsakymą ir jo apmokėjimą, iš šviežių ir kokybiškai atrinktų gėlių suriša puokštę ar pagamina gėlių dėžutę. Jeigu pageidavote, kad būtų pridėtas sveikinimo atvirukas, mes atspausdiname Jūsų sveikinimo tekstą ant atviruko. Paskambinus gėlių gavėjui pranešame, kad turime jam sveikinimą ar siurprizą, detalių neatskleidžiame. Kartais gėlių gavėjai pageidauja priimti gėles kitu adresu ar kitu dienos laiku nei nurodė klientas. Apie pristatymo laiko ar adreso pasikeitimą, mes visada informuojame Jus el. paštu! Kai mes pristatome užsakymą į Jūsų el. paštą atkeliauja pranešimas apie sėkmingą gėlių pristatymą.

Jeigu neturėsite laiko įteikti gėles patys, mūsų gėlių pristatymo paslauga puikiai tiks Jums. Gėlių pristatymas bus atliktas greitai, kokybiškai ir paliks tik malonius prisiminimus.

Jeigu turėsite klausimų dėl gėlių pristatymo, visada galite parašyti mums info@beatricesgeles.lt arba paskambinti telefonu tel. +370 698 56354.