Visiška laisvė – gimtadienio gėlės

Gimtadienio gėlės - solidi gimtadienio puokštė iš Beatričės Gėlių Namų

Gimtadienis mums visiems yra ypatinga diena, kai norisi dėmesio, dovanų, šventės ir staigmenų. Renkant gėles gimtadieniui neegzistuoja gėlių puokštė, kuri būtų skirta tik gimtadieniui. Čia turime visišką laisvę, todėl galime leisti savo fantazijai būti laisvai ir išsirinkti Jūsų manymui labiausiai tinkamiausią gimtadienio gėlių puokštę.

Dažniausiai renkantis gėlių puokštės skirtos pasveikinti gimimo dienos proga kyla abejonių, kokias gėlės dovanoti, kad jos patiktų jubiliatui. Atsakymų į šį klausimą yra ne vienas. Galima išskirti kelis kriterijus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis gėles gimtadieniui. Visų pirma, niekada nesuklysite, jeigu padovanosite mėgstamiausias gavėjui gėles, tačiau dažniausiai to nežinome, tad lieka suktis iš padėties patiems. Šiuo atveju gimtadienio puokščių pasirinkimas yra itin platus, nes šiai progai tinka beveik visas siūlomas asortimentas. Atsižvelgdami į gimimo dieną švenčiančio žmogaus amžių, pomėgius, charakterio bruožus, šventės iškilmingumą galite nuspręsti kokios gėlių puokštės reikės. Vyresnio amžiaus žmonėms dažniausiai dovanojamos sodrių, ryškių spalvų gėlės, tokias kaip rožės, orchidėjos, lelijos, amariliai. Vyresnio amžiaus moterims taip pat tinka dovanoti pastelinės spalvos gėlių puokštes. Sveikindami jauną žmogų turėtumėme ieškoti laisvesnių variantų. Jaunesnio amžiaus vyrams tinka dovanoti šviesias gėles, mėlynos, žalios ar geltonos spalvos gėles. Tai galėtų būti: rožės, hortenzijos, kalijos, gvazdikai. Moterims madinga dovanoti ne tik klasiką, bet ir paieškoti įdomesnių, originalesnių gėlių puokštės sukomponavimo stilių. Tai galėtų būti ne tik klasikinės ovalios formos, bet ir išsiplaiksčiusi į šonus ar kylanti į viršų. Visada puikiai tiks jeigu puokštėje bus smulkiažiedės, lauko gėles primenančios, arba sezoninės gėlės: pavasario metu auga tulpės, vasaros metu bijūnai, levukai,  rudenį jurginai, saulėgrąžos. Praktiškas patarimas: jeigu žinote, kad šventė bus kukli, tikrai nėra reikalo pirkti didelio dydžio puokštės. Užtenka simbolinės gėlių kompozicijos arba pavienių gėlių. Svarbiausia kiekvieną gėlę ar puokštę dovanoti su meile ir pagarba jubiliatui.

Jeigu negalite asmeniškai pasveikinti jubiliato, siūlome rinktis gėlių pristatymą. Juk gimtadienis siurprizų metas, o nepriekaištingas pristatymas ir nuostabios gimtadienio gėlės gali žmones maloniai nustebinti. Tokios staigmenos gyvenimui suteikia daugiau spalvų, žaismingumo ir mėgavimosi akimirkomis. Gimtadienio linkėjimus galite nusiųsti kartu su gražiausiomis gimtadienio gėlėmis iš Beatričės Gėlių Namų.

Gimtadienio puokščių galite rasti: https://www.beatricesgeles.lt/produkto-zyma/gimtadieniui/