Sveikinimai gimus vaikui

Sveikiname su nauju gyvenimo etapu: daug kantrybės, ramių naktų ir pieno upių. Mažajam linkime žavingos vaikystės plaukiojimo!

Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus dukrelės/sūnelio. Džiaugiamės kartu su Tavimi, būkite visi sveiki ir laimingi!

Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus dangaus stebuklo! Linkime ramių naktų, naujų įspūdžių ir potyrių pilnų dienų!

Nuoširdžiausi sveikinimai su nauju stebuklu! Linkim iš mažo kūdikėlio užauginti Žmogų.

Patys nuoširdžiausi sveikinimai! Daug jums sveikatos, stiprybės, kantrybės ir begalinio džiaugsmo laikant savo mažutėlį ant rankų.

Nuoširdžiausi sveikinimai mamytei ir naujam gyventojui. Aukite dideli, sveiki ir laimingi.

Nuoširdžiausi sveikinimai naujajam pasaulio piliečiui ir naujai iškeptiems tėveliams. Linkime tvirtos sveikatos, ramių naktų ir smagių akimirkų!

Su dideliu džiaugsmu labai sveikiname sulaukus dar vieno stebuklo! Linkime mėgautis kiekviena akimirka! Bučiuojam, apkabinam ir tikimės greitai pasimatyti!

Vaiko atėjimas į pasaulį yra toks nuostabus stebuklas! Sveikiname su šiuo stebuklu! Linkime sveikatos, stiprybės, ištvermės, supratimo, daug daug gražių ,šiltų akimirkų su savo nuostabiu vaikeliu.

Brangieji, Jums šiandien gieda angelai ir džiūgaudami laimės siunčia. Jums šypsosi visi žiedai ir švelnų aromatą skleidžia. Jums groja vėjas už langų, o debesys padangėje šoka. Jums šiandien dėmesys visų, nes atvedėt į žemę žmogų! Ramių naktelių, saldaus pienelio!

Tu toks mažytis ir gležnutis ir taip nepaprastai brangus. Šiandieną dar tiktai mažas žmogutis, o greitai – didelis žmogus. Dabar tik pati gyvenimo kelio pradžia, tegul ji būna jauki ir šilta. Nuoširdūs sveikinimai sulaukus sūnelio/dukrytės! Stiprūs apkabinimai ir linkėjimai Jūsų nuostabiai šeimai.

Džiaugiamės kartu su Jumis!

Mūsų atvirukus rasite čia