Samanų paveikslai

Kas yra stabilizuotos samanos?

Stabilizuotos samanos – 100% natūralios ir tikros miško samanos. Stabilizavimo proceso metu natūralios samanų “sultys” yra pakeičiamos konservavimo medžiaga, kuri leidžia augalams ilgą laiką išlaikyti tokią pačią išvaizdą ir natūralios samanos pojūtį.
Stabilizuotos samanos ir augalai nėra panašūs į dirbtinus, nes jose yra nėra plastiko ir sintetinių medžiagų. Taip pat, tai nėra džiovinti augalai, jie yra minkšti, švelnūs ir jų išvaizda yra reprezentatyvi.

Kas yra stabilizuotų samanų paveikslas?

Tai paveikslo rėmas, kuriame vaizdas kuriamas stabilizuotomis samanomis ir augalais. Paveiksle naudojant įvairias samanų ir augalų (burnočio, paparčių, kitų žalumų lapų ir žiedų) rūšis, kur yra kuriamas natūralus, organiškas vaizdas. Samanų paveikslų piešinys atspindi gamtos ramybę, natūralų žavesį ir eleganciją. Mes kuriame tvarius, priežiūros nereikalaujančius ir ilgalaikius samanų meno kūrinius.

Kur galima pakabinti/ naudoti paveikslus?

Samanų paveikslus galima pakabinti bet kokioje erdvėje, net ir tose vietose, kuriose negalėtų būti laikomi gyvi, žaliuojantys augalai. Samanoms išlaikyti nereikia papildomos natūralios šviesos. Galite pasirinkti tik estetinį apšvietimą, kad atskleisti samanų paveikslo tikrąjį grožį. Taip pat, šiems žaliems paveikslams nereikia ir vandens.

Samanų paveikslas puikiai tiks prie įvairaus interjero – namų ar biuro. Kontrastingas paveikslas su pasirinktos (baltos arba juodos) spalvos rėmu, natūraliomis stabilizuotomis žaliomis miško samanomis ir kitais stabilizuotais augalais atrodys originaliai ir šiuolaikiškai. Sukurti samanų paveikslai įneš laukinio natūralaus grožio ir taps organišku elementu Jūsų pasirinktoje vidaus erdvėje.

Kiekvienas mūsų paveikslas pagamintas rankomis ir yra nepakartojamas. Beatričės gėlių namuose galite užsisakyti savąjį žaliąjį stabilizuotų samanų paveikslą. Dėl individualaus užsakymo galite kreiptis telefonu +37069856354 arba užklausą siųsti el. paštu info@beatricesgeles.lt .