Kokias gėles dovanoti gimus vaikeliui?

Vaiko gimimas šeimoje, tai viena ypatingiausių akimirkų gyvenime. Dažniausiai šią svarbią dieną tėvelius sveikiname gėlėmis, pasveikiname ir nudžiuginame mama ir tėtį įdėdami šilčiausius palinkėjimus į kiekvieną gėlės žiedą.
Kokias gėles pasirinkti, kad pradžiuginti tėvelius vaikelio gimimo proga?

Skintų gėlių puokštės

Šiltos ir subtilios gėlių puokštės gali būti sudarytos iš įvairių skintų gėlių, ar vienos rūšies žiedų. Tik nepatarima rinktis ryškių spalvų ir stiprų kvapą skleidžiančių gėlių. Šiai džiugiai dienai tinka įvairios spalvos: balta, švelniai rožinė, rožinė, kreminė, žalsva, melsva. Pasirinktoje gėlių puokštėje gali atsispindėti gimusio vaikelio lyties spalvos. Berniukams tinkamos spalvos: balta, melsva, žalsva, mergaitėms taip pat balti, rožiniai, kreminiai atspalviai.

Gėlių dėžutės

Praktiškas ir originalus gėlių dovanojimo būdas ypatingai tinkantis sveikinti ligoninėje ar namuose. Dėžutė yra išskirtinė vazos alternatyva, todėl gėlių puokštei nereikia vazos, o drėgmės lygį dėžutėje palaiko floristinė kempinė. Dar vienas privalumas – patogus transportavimas. Gėlių dėžutės gali iškęsti ir ilgas keliones. Beatričės gėlių namuose galite rasti įvairių formų, spalvų, dydžių gėlių dėžučių. Dovanodami tokias gėles būsite tikri, kad mamytei ir tėveliui, jos nesukels jokių sunkumų, bet ir kurį laiką džiugins akis.

Miegančios gėlės

Mieganti rožė ir miegančių gėlių kompozicijos, taip pat labai tiks pasveikinti vaikelio gimimo proga. Vienas iš pagrindinių stabilizuotų gėlių ir augalų privalumų yra jų ekonomiškumas, palyginti su natūraliomis skintomis gėlėmis, dėl jų išsilaikymo laiko. Šios ypatingos gėlės  išlieka gražios ir nepakitusios mėnesių mėnesiais be priežiūros, vandens ir šviesos. Miegančios gėlės skleidžia kvapo ir nereikalauja jokios priežiūros, o tėvelius džiugina ištisus metus. 

Beatričės Gėlių Namuose gražiausios gėlės, kruopščiai atrinktos ir dėmesingai prižiūrėtos. Čia patogus būdas greitai ir lengvai nusiųsti sveikinimą tėveliams vaikelio gimimo proga. Jeigu sunku išrinkti sveikinimui tinkančias gėles, visada galite pasikonsultuoti su Beatričės gėlių namų floristais, kurie visada pasiruošę padėti ir patarti. Gėlių puokštes, dėžutes ar miegančias gėles galime pristatyti nurodytu adresu į namus, ar į gimdymo namus, visada punktualiai ir su šypsena.