Kas yra stabilizuoti augalai?

Kas yra stabilizuotos gėlės? Ką reiškia “stabilizuota” ? Kuom skiriasi džiovinta ir stabilizuota gėlė? Ar stabilizuota gėlė yra dirbtina? Ar jos yra toksiškos? Kyla daug klausimų, kai išgirsti žodžius kaip stabilizuota, konservuota, mieganti ar balzamuota gėlė.

Kai mes kalbame apie stabilizuotas gėles, mes turime omenyje tikras gėles. Taip, stabilizuotos gėlės yra tikros gėlės! Konservuotos gėlės gaminamos iš šviežių ir natūralių gėlių! Terminai “stabilizuota” ar “konservuota” apibūdina sudėtingą technologiją, kurios dėka užtikrinamas šviežių gėlių ilgaamžiškumas. Stabilizavimo technologija išsaugo žiedų, žiedlapių ir kitų augalų kokybę, plastiškumą ir leidžia juos nudažyti turtingomis ir išskirtinėmis spalvomis.
Stabilizuoti (miegantys) augalai yra visiškai nepanašūs į dirbtinus augalus. Stabilizavimo procesuose nenaudojami jokie komponentai, kurie įprastai yra dirbtinėse gėlės, pvz. plastikas ar sintetinis audinys. Taip pat, stabilizuotos gėlės nėra džiovintos gėlės. Džiovintos gėlės išsilaiko daugelį metų, bet jos neatrodo šviežios, minkštos ir nėra reprezentatyvios išvaizdos kaip stabilizuotos gėlės. Stabilizavimo proceso metu yra išsaugojami minkšti žiedlapiai ir suteikiamos ryškios spalvos. Atskirti stabilizuotas nuo džiovintų gėlių yra labai paprasta. Miegančios gėlės bus švelnios, minkštos, o džiovintos susitraukusios ir sausos.

Stabilizuotos gėlės nėra toksiškas produktas. Natūralios gėlės ir augalai yra stabilizuojami naudojant augalinį ir biologiškai skaidomą konservavimo skystį. Tad visi gaminiai nėra toksiški, jie nekelia pavojaus sveikatai. Stabilizuotus augalus gali liesti žmonės ir gyvūnai.

Vienas iš pagrindinių miegančių gėlių ir augalų privalumų yra jų ekonomiškumas, palyginti su natūraliais produktais, dėl jų išsilaikymo laiko. Mes turime daug klientų, kurie džiaugiasi stabilizuotų gėlių kompozicijomis jau ne vienerius metus. Be to, miegantys augalai nereikalauja priežiūros, jiems nereikia šviesos ir vandens.

Natūralus grožis, ryškios ir sodrios spalvos ilgam papuoš Jūsų namus, vestuves ar biurą. Stabilizuotų augalų kompozicijų rasite: https://www.beatricesgeles.lt/produkto-kategorija/stabilizuotos-geles/.