Kur pristatote gėles?

Gaminius su skintomis gėlėmis pristato mūsų kurjeriai tik Vilniaus mieste ir Vilniaus priemiestyje (Avižieniai, Baltoji Vokė, Bendoriai, Didžioji Riešė, Galgiai, Gineitiškės, Grigaičiai, Kuprioniškės, Laurai, Nemėžis, Riešė, Zujūnai).
Gėles Vilniuje pristatome į namus, biurus, ligonines, gimdymo namus, restoranus, viešbučius ir pan. Kai kuriose gydymo įstaigose, viešbučiuose, biuruose mums gali neleisti patekti su gėlėmis tiesiai pas gavėją, todėl gėlės bus paliktos gavėjo artimiesiems, viešbučio registratūroje, gydymo įstaigos personalui, sekretoriate, kolegoms ir pan., kurių paprašysime perduoti gėles gavėjui. Bet kuriuo atveju garantuojame, kad mes padarysime viską, kad Jūsų užsakytos gėlės būtų pristatytos gavėjui.

Visus gaminius su stabilizuotomis (miegančiomis) gėlėmis pristatome Vilniaus mieste. Daugelį gaminių su stabilizuotomis (miegančiomis) gėlėmis galime pristatyti visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Gaminius kuriuos pristatome ne tik Vilniaus mieste, bet ir į kitus Lietuvos miestus, išskyrus Kuršių Neriją, galite rasti čia. Vilniaus mieste pristatys mūsų kurjeriai, o kituose miestuose pristatymą vykdo DPD kurjerių tarnyba.